На беллоруском языке написать рассказ о том как быть хорошим другом и о том кто ?,это хороший друг написат на пол страницы

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Быць добрым сябрам няпроста. Што азначае сябар? Сябар гэта той, на каго заўсёды можна спадзявацца. Гэты чалавек заўсёды будзе побач і ў смутку, і ў радасці. Гэтаму чалавеку ты можаш даверыць усё самае патаемнае і быць упэўнены, што ён не аддасьць цябе. Сябар-гэта не проста слова. Сябар-гэта шчасце! -