На будівництво завели k мішків цементу.Після того як витратили 300 кг цементу,залишилося c мішків.Про що дізнаємося,коли знайдемо значення поданих виразів. : :: :: ...

На будівництво завели k мішків цементу.Після того як витратили 300 кг цементу,залишилося c мішків.Про що дізнаємося,коли знайдемо значення поданих виразів. : :: :: k-c 300÷(k-c) 300÷(k-c)×20 300÷(k-c)× 14
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
к-с (мішків) - витратили 300/(к-с) (кг) - маса 1 мішка 300/(к-с)*20 кг - маса 20 мішків 300/(к-с) кг - маса 14 мішків