На двох книжкових полицях 120 книжок .з першоі полиці переставили на другу 2 книжки.Після цього на 2 полиці кількість книжок становила 60 % кількость книжок на першій полиці.Скільки книжок було на кожній полиці

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
2x+x=18 - книг на двух полках после перестановки x=6 2×6+2=14 - книг на первой полке до перестановки 18-14=4 - книг на второй полке после перестановки ответ : 14 и 4