На дворі пахне молодим оскорячим листям, а з грядок тягне тогорішнім бур'яном і мокрим попел. Допоможіть зробити синтаксичний розбір речення.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ты делал, План по тексту "Ковила"
Гость
На дворі - обставина пахне - присудок молодим - означення оскорячим - означення грядок - додаток тягне - присудок тогорішнім - означення бур'яном - додаток мокрим - означення попел - підмет