На екскурсію поїхали 170 учнів. У 3 великі автобуси сіли по 30 учнів в кожний, решта учнів розмістилася в менших автобусах по 20 чоловік в кожному. Скільки було менших автобусів?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
по русски пиши аааа а то не понятно
Гость
Якщо  у 3 великих автобуса сіли по 30 учнів,значить їх разом було 90.Тоді залишилося 80 учнів це 170-90=80,то виходить що було 4 малих автобуса і туда сіль по 20 дітей)))