На факультет кібернетики подали документи для вступу 777 абітурієнтів. Усього було зараховано 200 з них, при цьому серед зарахованих – 77 юнаків, а...

На факультет кібернетики подали документи для вступу 777 абітурієнтів. Усього було зараховано 200 з них, при цьому серед зарахованих – 77 юнаків, а...На факультет кібернетики подали документи для вступу 777 абітурієнтів. Усього було зараховано 200 з них, при цьому серед зарахованих – 77 юнаків, а серед дівчат – кожна друга з тих, хто подав документи. Скільки хлопців пода– ли документи для вступу на факультет кібернетики?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
200-77=123 зарахованих дівчат. 123×2=246 дівчат подали докумнти 777-246=531 хлопців подали докумнти відповідь 531 хлопець