На карнавал у Смарагдовому місті Страшило,Сміливий Лев і Залізний Дроворуб одягли костюми Страшила,Лева і Дроворуба.Коли запитали хто з них хто,вони хитро відповіли: -Сміливий Лев залишилися Левом,а Страшило став Дроворубом. -...
На карнавал у Смарагдовому місті Страшило,Сміливий Лев і Залізний Дроворуб одягли костюми Страшила,Лева і Дроворуба.Коли запитали хто з них хто,вони хитро відповіли: -Сміливий Лев залишилися Левом,а Страшило став Дроворубом. -Залізний Дроворуб став Левом,і Страшила теж став Левом. Спробуй відгадати,в які костюми перевдягалися друзі,якщо в обох відповідях одна частина істинна,а друга--хибна.
Ответ(ы) на вопрос:
лев левом страшило дроворубом дроворуб страшилом