На клумбі було декілька квітучих айстр.Після того як наступного ранку розпустилися ще 12 білих і 14 рожевих айстр,на клумбі стало 49 квітучих айстр.Скільки айстр було спочатку на клумбі? Потрібна умова задачі і розвязок!

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Було:? Стало:49 2день:12 б 14 р Розв'язання 1)12+14=26(айстр)-за 2 день 2)49-26=23(айстри)-булона. Відповідь:на клумбі було 23 айстри