на клумбі розпустилося 25 жовтих тюльпанив  білих- на 16 більше  ніж  жовтих   а червоних- стільки скільки жовтих  і білих разом. скільки червоних тюльпанив розцвіло на клумбі?  и умову задачі допоможіть плиз

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
                  Умова Жовті - 25 Білі - ? , на 16 більше, ніж жовтих Червоні - ? , стільки скільки жовтих і білих разом. 25+16=31 білих тюльпанів 25+31=56 червоних тюльпанів.