На курорті де ви відпочиваєте сталися випадки захворювання на малярію запропонуйте профілактичні заходи які дають змогу запобігти цьому захворюванню

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
на даний момент ще не створено вакцину проти малярії . У областях ,де є ризик на її захворювання ,майже завжди винищують комарів,так як вони-перші її розносчики.а профілактика- профілактичні ліки,обережність.