На листочку за планом написати відповіді. План відповіді: 1. Які слова є вставними? 2. Групи вставних слів залежно від того, що вони виражають ( приклади вставних слів). 3. Чи виступають членами речення вставні слова? 4. Розділ...

На листочку за планом написати відповіді. План відповіді: 1. Які слова є вставними? 2. Групи вставних слів залежно від того, що вони виражають ( приклади вставних слів). 3. Чи виступають членами речення вставні слова? 4. Розділові знаки в реченнях із вставними словами. 5. Роль вставних слів у реченні.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Які завжди виділяються комами та без яких речення може існувати 3.ні 4. Виліляються з обох боків комами 5. Надають емоційного забарвлення реченню та суб'єктивного ставлення до сказаного