На мал юнку зображено два круги білого кольору і два квадрати червоного кольору, накладені один на одного.їх площі дорівнюють 1 см2,4 см2,9 см2 і 16 см2. Чому дорівнює загальна площа фігур червоного кольору? А: 9 см2 Б: 10 см2 ...

На мал юнку зображено два круги білого кольору і два квадрати червоного кольору, накладені один на одного.їх площі дорівнюють 1 см2,4 см2,9 см2 і 16 см2. Чому дорівнює загальна площа фігур червоного кольору? А: 9 см2 Б: 10 см2 В: 11см2 Г:12см2 Д:13см2
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Большой квадрат имеет площадь 16 - 9 = 7 кв.см. Маленький квадрат имеет площадь 4 - 1 = 3 кв.см. Сумма площадей 7 + 3 = 10 кв.см.