На малюнку зображено сцену з відомої гри . Склади й запиши інструкцію до цієї гри.Гра називаеться Вовк і гуси.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Гуси-лебеді Учасники гри вибирають вовка і хазяїна, інші - гуси-лебеді. Хф кзяїн випускає їх у поле погулять. Ьа через деякий час кличе:"Гуси-гуси!" вони відповідають: "Га-га-га" -"Їсти хочете?" -"Так - так - так!" -" так летіть тільки крила бережіть, тому що під горою вовк!" гуси біжать додому,а вовк намагається їх піймать. Гра закінчується коли всі гуси піймані.