На місці крапок поставити слова в потрбіній формі з довідки. проставити розділові знаки.ЗЕРНИНА ...... береже .    Ворону хоч...... годуй а все буду чорна.       НЕ криши два ..... до борщу бо переборщиш.       Ложкою годує а ....

На місці крапок поставити слова в потрбіній формі з довідки. проставити розділові знаки. ЗЕРНИНА ...... береже .    Ворону хоч...... годуй а все буду чорна.       НЕ криши два ..... до борщу бо переборщиш.       Ложкою годує а ........ очі виколює.        Черепаха повзе пустелею і бурчить Нащо стільки піску насипали Чи тут у гних .......?    ДОВІДКА: мішок, гриб, пиріг, черепок, ожеледь.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
ЗЕРНИНА  мішок береже. Ворону хоч пирогами годуй , а все буде чорна.       НЕ криши два гриба до борщу, бо переборщиш.       Ложкою годує, а черепок очі виколює.        Черепаха повзе пустелею і бурчить Нащо стільки піску насипали Чи тут у них ожеледь?