На місці крапок поставити слова в потрбіній формі з довідки. проставити розділові знаки.ЗЕРНИНА ...... береже . Ворону хоч...... годуй а все буду чорна. НЕ криши два ..... до борщу бо переборщиш. Ложкою годує а ....
На місці крапок поставити слова в потрбіній формі з довідки. проставити розділові знаки.
ЗЕРНИНА ...... береже . Ворону хоч...... годуй а все буду чорна. НЕ криши два ..... до борщу бо переборщиш. Ложкою годує а ........ очі виколює. Черепаха повзе пустелею і бурчить Нащо стільки піску насипали Чи тут у гних .......?
ДОВІДКА:
мішок, гриб, пиріг, черепок, ожеледь.
Ответ(ы) на вопрос:
ЗЕРНИНА мішок береже.
Ворону хоч пирогами годуй , а все буде чорна.
НЕ криши два гриба до борщу, бо переборщиш.
Ложкою годує, а черепок очі виколює.
Черепаха повзе пустелею і бурчить Нащо стільки піску насипали Чи тут у них ожеледь?