На місці пропусків ставте слова мова або мовлення.   1. ...- головна ознака народу.   2. Хто мало читає, у того... не відзначається багатством і витонченістю.   3.Працювати над культурою ...- першорядне завдання кожної освічен...

 На місці пропусків ставте слова мова або мовлення.   1. ...- головна ознака народу.   2. Хто мало читає, у того... не відзначається багатством і витонченістю.   3.Працювати над культурою ...- першорядне завдання кожної освіченої людини.   4. Працювати над культурою...... - першорядне завдання кожної освіченої людини.    5. ...веде тебе до нових знань і відчиняє двері до найбільших духовних скарбів людства.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Мова 2. мова 3. мови 4. мови 5. книга