На одній з двох однакових заряджених кульок є надлишок 10 електронів. Кульки сполучили між собою провідником. Як розподіляться електрони між кульками?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Згідно закону збереження заряду алгебраїчна сума зарядів не має змінитись тому я думаю, що 5 зарядів з 10 має перейти на сусідню кульку. Для перевірки і детальнішого вивчення задачі почитайте розділ електростатики, а також почитайте про закон збереження заряду.