На писать по украинскому языку: 1.оголошення; 2.розписку; 3.протокол. На любую тему! Пожалуйста!
Ответ(ы) на вопрос:
Оголошення Шановні батьки! 21 березня о 17.00 в актовій залі школи відбудуться батьківські збори. Присутність обов'язкова. Адміністрація
Оголошення 16 - 17 у Киеві на ВДНХ відбудеться маслениця. Замовляйте квиток зараз! На святі будуть всі зірки каналу СТБ, розваги конкурси, мастер-класи, та сто видів блинів від Єктора Хеменес Браво. Запрошуєм усіх!