На поверхні води плаває сталева голка завдовжки 5.0 см На скільки відрізнятимутся сили поверхневого натягу що діятимуть на голку з двох боків, якщо з одного боку від голки капнути мильний розчин.. Відповідь з розвьязанням будь-...

На поверхні води плаває сталева голка завдовжки 5.0 см На скільки відрізнятимутся сили поверхневого натягу що діятимуть на голку з двох боків, якщо з одного боку від голки капнути мильний розчин.. Відповідь з розвьязанням будь-ласка )
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
F=сигма умножить на длину. сигма воды=73 на 10 в -3 степени(табличное значение) сигма мыльного раствора=40 на 10 в -3 степени. сигма воды/сигму раствора=73/40=1,825
Не нашли ответ?
Ответить на вопрос
Похожие вопросы