.На прямолінійний провідник довжиною 1.4 м що знаходиться в одному магнітному полі з індукцією 0.25 тл. діє сила 2.14 Н.Визначте кут між напрямом струму в провіднику і напрямом ліній магнітної індукції якщо сила струму в провід...

.На прямолінійний провідник довжиною 1.4 м що знаходиться в одному магнітному полі з індукцією 0.25 тл. діє сила 2.14 Н.Визначте кут між напрямом струму в провіднику і напрямом ліній магнітної індукції якщо сила струму в провіднику 12А.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
[latex]l=1,4[/latex] м В = 0,25 Тл F = 2,14 H [latex]I=12[/latex] A [latex] \alpha -?[/latex] [latex]F=IBlsin \alpha [/latex] [latex]sin \alpha = \frac{F}{IBl} [/latex] [latex]sin \alpha = \frac{2,14}{12*0,25*1,4}=0,5 [/latex] [latex] \alpha =[/latex]30°