На рисунку показаний принцип вимірювання глибини моря під кораблем. Виберіть правильне твердження. А Для вимірювання глибини моря використовують інфразвук. Б Для вимірювання глибини моря використовують ультразвук. В Тіла, що ко...

На рисунку показаний принцип вимірювання глибини моря під кораблем. Виберіть правильне твердження. А Для вимірювання глибини моря використовують інфразвук. Б Для вимірювання глибини моря використовують ультразвук. В Тіла, що коливаються із частотою, меншою за 20 кГц, випромінюють ультразвук. Г Тіла, що коливаються із частотою, більшою за 20 кГц, випромінюють інфразвук. рисунка небуло
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б) ультразвук ========================