На швейній фабриці пошили 87 осінніх і 100 зимових пальт.На зимові пальта витратили ?

На швейній фабриці пошили 87 осінніх і 100 зимових пальт.На зимові пальта витратили ??а 39 м тканини більше,ніж на осінні.Скільки метрів тканини витратили на осінні пальта і скільки на зимові,якщо тканини на одне зимове і одне осіннє пальто затрачали порівну?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
100-87=13 пальто разница 39÷13=3 м ткани уходит на 1 пальто 3×87=261 м на осенние пальто 3×100=300 м на зимние пальто