НА УКРАИНСКОМ ЯЗЫКЕ ПРИДУМАТЬ ЗАГАДКУ ПРО КАРАНДАШ,РУЧКУ И ТЕТРАДЬ

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
я маю деревяну сорочку  малюю гостренькой маленькой синенькой голівкой діти малюють хмаринки маленькі та квіти голубенькі. у пеналі в мене дім разом з олівцем живу полюбляю я писати гарненьки букви малювати. діти полюбляють ті скріпляні малі листочки похоже на книжку тільки слів не вистачає  треба трошки пописати щоб на книжку схожим було