На укр.мову задали сочинение на тему "найкращий приятель то найбільший скарб"
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
В дружбі-наша сила. Коли в тебе багато справжніх друзів, вони зможуть допомогти тобі у важку життєву хвилину. Дружба -це велика цінність. Виключити з життя дружбу все одно, що позбавити світ сонячного світла. Друзі -це наше щастя. А щастя - це коли тебе розуміють і підтримують . Щоб мати вірного друга, треба самому бути вірним другом.
Гость
В житті часто трапляються ситуації, в яких людині потрібні допомога і підтримка інших. Але вони зайняті своїми проблемами.Лише друг здатен не пожаліти часу, зусиль, грошей, щоб допомогти. Гроші, достаток, визнання - все це минуще. Все це можна заробляти роками і втратити в один день. І лише друг та люблячі не відвернуться, допоможуть, навіть коли весь світ покине. Треба цінувати товариша, бо він найцінніше, що людина придбала у свому житті.