На виконання домашнього завдання з математики Марина витратила на 1/4 год менше, ніж на виконання домашнього завдання з історіі. Скільки часу витратила Марина на виконання завдання з математики, якщо всього вона витратила 1 год...

На виконання домашнього завдання з математики Марина витратила на 1/4 год менше, ніж на виконання домашнього завдання з історіі. Скільки часу витратила Марина на виконання завдання з математики, якщо всього вона витратила 1 год 45 хв? 1/4это дробь
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1 час 45 мин = 1 3/4 часа ( 1 3/4 + 1/4 ) : 2 = 2 : 2 = 1 ( час ) на историю 1 - 1/4 = 3/4 ( часа ) на математику