На висоті 4000м. термометр показав -2°. Яка температура була в цей час біля підніжжя гори? На висоті 6км. Температура -15°. Яка температура була в цей час на поверхні землі? Яка абсолютну висоту має гора, якщо біля підніжжя тем...

На висоті 4000м. термометр показав -2°. Яка температура була в цей час біля підніжжя гори? На висоті 6км. Температура -15°. Яка температура була в цей час на поверхні землі? Яка абсолютну висоту має гора, якщо біля підніжжя температура повітря становить +28°, а на вершині-14°? На яку висоту піднявся літак, якщо за його бортом температура повітря -25°, а біля поверхні землі в цей час +26°?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 2+24=+22°C есле не ошиблась