На які поступки пішли більшовики у 1920р щоб відновити й закріпити свою владу в Україні?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 У 1920р. більшовики послідовно впроваджували політику «воєнного комунізму». Була проведена націоналізація майже всіх промислових підприємств і дрібних також. 5 лютого 1920р. Всеукрревком видає закон про землю, за яким селяни отримали абсолютну більшість конфіскованих земель, що в певній мірі їх задовольнило. створювали комнезами (комітетами незаможніх селян)для посилення своїх позицій на селі.Більшовики пішли на союз з українськими політичними партіями радянської орієнтації, щоб розширити соціальну базу Радянської влади в Україні.