На якому материкові я хотів би побувати?(Північна Америка). Чому? Твір роздум

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
 Я хочу потрапити до Північної Америки.  У Північній Америці є музеї з незвичайними корінними жителями Америки - ескімоси та індіанці.У Північній Америці є тварина,яка існує тільки там - зубр.Ще там є цікава тварина,яка проживає у тайзі - вівцебик.Це поєднання вівці (або барана) та бика.    Цікавість материка у "Долині Смерті",про яку ви чули у Мауглі.У цій долині був зафіксований температурний рекорд - +57 С