Надилити кожного з названих героив ( Софийка , Сашко,Вадим,Снижана ,Ирка Завадчук )

Надилити кожного з названих героив ( Софийка , Сашко,Вадим,Снижана ,Ирка Завадчук )повисти " Русалонька из 7-В " трьома прикметниками-характеристиками . Пожалуйста !!!!!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Софійка-добра,розумна,впевнена. Сашко-відданий,покірний,добрий. Вадим-гарний,чуйний,спрямований. Сніжана-гарна,розумна,красива. Ірка Завадчук-горда,самолюбна,пихата.