Надо чтоб получился диалог из этих предложений. Our mum is so nice! This cake is a present for her , too. Let make a present for her. Yes , she is so kind to us. These flowers are for her. Sure. We love her so much ! Right !...

Надо чтоб получился диалог из этих предложений. Our mum is so nice! This cake is a present for her , too. Let make a present for her. Yes , she is so kind to us. These flowers are for her. Sure. We love her so much ! Right ! We want her to de happy on Mother Day !
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
-Oh,our mum is so nice! -Let make a present for her. -Right!We want her to be happy on Mother Day! -Yes,she is so kind to us -These flowers are for her.Sure -This cake is a present for her,too