Надо изменить слово крутий к таким предложениям: 1.Грузовик зупинився за "крутим" поворотом. 2. Річка біжить між "крутими" берегами. 3. Характер у хлопця був "круий". 4. Із сушених яблук зварили "крутий" узвар. 5. З манки звари...

Надо изменить слово крутий к таким предложениям: 1.Грузовик зупинився за "крутим" поворотом. 2. Річка біжить між "крутими" берегами. 3. Характер у хлопця був "круий". 4. Із сушених яблук зварили "крутий" узвар. 5. З манки зварили "круту" кашу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Наступним поворотом 2. Між піщаними берегами 3. Характер був добрий 4солод 5. Смачну