Надо придумать проект любимого дома и написать англ. предложения

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
My dream is to have big beautiful house. There must be a big kitchen with modern technics, two bedrooms with wardrobes for all my clothes. Also I want to have large living room with dining zone. I hope that when I become older I will buy or built such house in a country of my dream, for example, in Spain.