Надо срочно сделать текст на фото1.запиши останнє речення з першого абзацу списаного тексту.підкресли в ньому головні члени.2.пригадай,як виглядає калина восени.напиши про це текст опис(5-6речень).

Надо срочно сделать текст на фото 1.запиши останнє речення з першого абзацу списаного тексту.підкресли в ньому головні члени. 2.пригадай,як виглядає калина восени.напиши про це текст опис(5-6речень).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Згодом на місці духмяних суцвіть з'являться рум'яні кетяги. Кетяги (Підмет),З'являються(Присудок). Калина – це невисокий дивовижний кущ. Восени на кущі з’являється червоне намисто. Це розкішні кетяги ягід. Вони гарні, лікувальні та соковиті. Милують око кожного.      Ось таким є кущ калини восени.