Накресли 2 вiдрiзки:перший вiдрiзок-на 3 см коротший за даний,а другий-довший за даний.даний вiдрiзок10 см.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Даний відрізок 10 см Другий відрізок  10-3=7 см тобто малюємо два відрізки один 10 см інший 7 см.
Гость
Даний відрізок 10 см Другий відрізок  10-3=7 см тобто малюємо два відрізки один 10 см інший 7 см