Накресліть лінію часу, позначте на ній дати і умови завдання та розв'яжіть хронологічну задачу : Перший Хрестовий похід почався у 1096 році .останній хрестовий похід закінчився у 1272 році.Скільки років тому почалися Хрестові п...

Накресліть лінію часу, позначте на ній дати і умови завдання та розв'яжіть хронологічну задачу : Перший Хрестовий похід почався у 1096 році .останній хрестовий похід закінчився у 1272 році.Скільки років тому почалися Хрестові походи_______ У якому столітті це відбувалося ?___________У якій його половині ?_________ Скільки років тривали Хресточві походи ________?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Хрестові походи почалия 741 років тому,відбувалося у 12 столітті, у першій половині,тривали 276 років.