Накресліть схеми до поданих речень,визначіть вид підрядних частин: 1. Ярослав Мудрий був першим князем, який не прагнув походів та завоювань. 2. Він удовольнився тим, що зміцнив кордони своєї держави, захистив її від ворогів. 3...

Накресліть схеми до поданих речень,визначіть вид підрядних частин: 1. Ярослав Мудрий був першим князем, який не прагнув походів та завоювань. 2. Він удовольнився тим, що зміцнив кордони своєї держави, захистив її від ворогів. 3. Він збудував у Києві й Новгороді соборні храми в ім'я Святої Софії, які збереглися до наших днів. 4.Ми по праву можемо пишатися цим державним діячем, бо його досягнення залишили відбиток в українській історії,яка розповіла нам про цю людину
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. -іменна частина-, яким? (який...) складнопідрядне речення з підрядним означальним 2. -удовольнився-, чим? (що...) складнопідрядне з підрядним з"ясувальним 3. -іменна частина-, які? (які...) - складнопідр. з під. означальним 4. -...-, чому? (бо...) складнопідрядне з підрядним обставинним причини потрібно поставити зірочку над квадратними дужками " -" від неї провести лінію з стрілочкою до круглих " ( ) "