Намальовано на картинці:рис-2кг борошно-2кг цукор-2кг навпроти  лежить мішок у ньому  40кг!  обведено все дужкою і ??? за малюнком і числовими даними склади задачу розв*язання задачі запиши,

Намальовано на картинці: рис-2кг борошно-2кг цукор-2кг  навпроти  лежить мішок у ньому  40кг!   обведено все дужкою і ???  за малюнком і числовими даними склади задачу розв*язання задачі запиши,
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1)2+2+2=6(кг)-борошна у пакетах 2)6+40=46(кг) Видповидь 46 кг борошна у идальни.