НАПЕШИТЕ СТИХИ НА АНГЛИЙСКОМ ПРО ВРЕМЕНА Т Е ПАСТ СИМПЛ И ПРЕЗЕНТ СИМПЛ И Т Д ПОЖАЛУЙСТА

Гость
Im Im simple man, simple man. Future, future is my mum, oh SLUT