Напешитте пожалуста 10 ускладнэных предложений новогоднего характера

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я вішаю на ялинку вогники,при цьому тримаючи кульки. Остапе,допоможи приготувати мені новорічну вечерю. Висячий на ялинці дощик  почав падати. Я вважаю,що на Новий рік потрібно кликати своїх друзів Я готую з мамою качку,час від часу поглядуючи на годинник Я очікую знайти під ялинкою цукерки,яскраві подарунки чи щось інше. Я написав листа Діду Морозу,а теперь в очікуванні подарунка,що,либонь,буде на наступний день. Мамо,швидше за стіл! Ми сидимо за столом,слухаючи вітання президента.