Написано русское предложение и 4 варианта как правильно его написать на английском. Помогите, пожалуйста! 1. Она не может понять, как он совершил ту ошибку. А- She can't understand his having made that mistake. Б-She can't unde...

Написано русское предложение и 4 варианта как правильно его написать на английском. Помогите, пожалуйста! 1. Она не может понять, как он совершил ту ошибку. А- She can't understand his having made that mistake. Б-She can't understand he having made that mistake. В-She can't understand he has making that mistake. Г-She can't understand his made that mistake. 2. Пойду выпью стакан сока, пока мою машину моют. А- I have a glass of juice within my car cleaned. Б-I'll have a glass of juice if my car cleaned. В-I'd have a glass of juice when my car was cleaned. Г- I will have a glass of juice while my car is being cleaned.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Она не может понять, как он совершил ту ошибку. А- She can't understand his having made that mistake. 2. Пойду выпью стакан сока, пока мою машину моют. Г- I will have a glass of juice while my car is being cleaned.