Написать как читается на англисском Where do you live? What's your favorite colour? Can you ride a bike? Сan you fly? Do you like ice criam? Do you like mice? Now many children are there in your class? Have you got a cat? What'...

Написать как читается на англисском Where do you live? What's your favorite colour? Can you ride a bike? Сan you fly? Do you like ice criam? Do you like mice? Now many children are there in your class? Have you got a cat? What's your teacher's name? How old are you?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вхен ду ю лив? ватс йоур фєйворит колор? кан ю райд є байк? кан ю флай? ду ю лайк айс крим? ду ю лайк майс? нов мани чилдрен аре зер ин йоур класс? хов олд а ю?