Написать на англиском как выглядела астрахань 200 лет тому назад пплизз даю 50 балов

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
It is surrounded by a thick stone wall, on which are 500 metal guns. The city is always a strong garrison to protect against the Tatars and Cossacks. From the outside because of the many towers and church heads ********** примерно так)