Написать небольшое письмо другу на английском(80-130 слов) О том как ты на выходных ходил в кино,по плану: 1)Начни от :Dear 2)Главную часть начни предложением типа: How are you? или I hope you are well. 3)Помни о абзацах 4)Испо...

Написать небольшое письмо другу на английском(80-130 слов) О том как ты на выходных ходил в кино,по плану: 1)Начни от :Dear 2)Главную часть начни предложением типа: How are you? или I hope you are well. 3)Помни о абзацах 4)Используй сокращения 5) В конце напиши Love или best wishes
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Dear Elin, I hope you are well! In the last letter, you asked me why I so surprised about Fram. So, Fram didn't do anything bad, but I think that this is not good for him. Well, I know, that you are really like playing computer games, and Fram told you that it's good. But it not true! I'll help you, and I will give you advice, but I want to ask you: Do you want it yourself? If not, I won't do anything. Love (свое имя)