Написать несколько предложений на казахском языке .Как я пренимаю и угощаю гостей у себя дома

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Привет Вообщем так начнёшь Бәріне сәлем Менің есімім татияна Жылда мен наурызга озімнің жақын дострамымды қабылдаймын Оған маған Анашым көмектеседі Біздер коже пісіріп , ет асамыз ))) Достарымды жылда осылай куантамын