Написать письмо дедушке и бабушке на английском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Hi grandma and grandpa. With the lessons I'm good today got good grades .The class is fun and friendly. Now I go to swimming.All good health,not sick. Actually all good.Bye see you soon.
Гость
Hello grandma and grandpa. I really miss you.And I want to visit you. Waiting for summer when we will come to you. How do you do? I love you! Перевод на русский: Здравствуйте бабушка и дедушка. Я очень скучаю по вам.И хочу к вам в гости. И жду лето когда мы приедем до вас в гости.  Как у вас дела? Я вас люблю!