Написать письмо лизе о своих осенних каникулах. I don't I will do a lot on my holidays. I think I _________________________. I'd like to ___________ , but I also should ____________ . I hope I ____________________ . I can't wai...

Написать письмо лизе о своих осенних каникулах. I don't I will do a lot on my holidays. I think I _________________________. I'd like to ___________ , but I also should ____________ . I hope I ____________________ . I can't wait to _______________ because _______________ . From Russia with love ______________________________ .
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я если чесно не знаю что здесь делать прости