Написать письмо приглашение и письмо ответ на тему день рождение! пожалуйста! на английском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
(приглашение) Dear Friend!  I invite you to my birthday party  celebration will take place  __(дата)____ At __(время)___ o'clock at  __(место проведения)___________  Our phone number: ____(номер телефона)___  We hope that you will accept our invitation.  Please notify in advance of your presence.  Call us at your convenient time to discuss the details. Best regards, ___(ваше имя)_! (ответ)Dear friend,                                      Very grateful to you for the invitation!I am sure to come on your birthday! Love you, Bye