Написать по одному предложению к каждому на казахскому •не плюй в воду •не разрушай гнездо •не ломай ветки •не стреляй а птиц •не разрушай дома муравьев

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Марат суға түкіруге болмайды.Құстың ұясын бұэба Самат.Саят талдың бұтағын сындыр ма .Бағлан құстарды атуға болмайды.Мирас құмырсқаның ұясын бұзуға болмайды.