Написать розповидь,якщо б ти був би президентом що ти зробив би щоб школярам було ?

Написать розповидь,якщо б ти був би президентом що ти зробив би щоб школярам було ??икавише навчатися и видпочивати
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
У деяких країнах світу є сонна перерва Це-коли після 3 або 4 уроку дітям у класі вимикають світло і вони лягають головами на парту і дрімають 15-20 хвилин завдяки цьому у школах у котрих була ця перерва зменшилася не(успиваемость) та діти менше запізнювалися до школи якщо я був президентом я б ввів таку перерву дітям