Написать сочинение " Какие были впечатления, когда взбирался на гору" на английском

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
It was a little scary, but at the same time it's fascinating, because the wind blows your hair, there's fresh air, you breathe in full lungs. Nice view downstairs and you know that you need to try to get to the top of the mountain. After all, if you set a goal, you have to achieve it.