Написать сочинение по английскому погода в двух любых городах мира(можно скопировать из реше***ка если найдёте зарнее спасибо)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
It's always worm in Barcelona. Also it couldn't be snowy there. So much sunlight here. In London it's always rainy. That isn't very good for tourists hmm 'nd other people too. It's often cold there, but not in summer. Em, it's haze in the sky anytime. I like this citis.